O nas

Jesteśmy niezależną grupą osób, które od ponad 7 lat zajmują się spisywaniem transkrypcji. Początkowo było to naszą pracą dodatkową, dorywczą, dlatego pisaliśmy dla innych firm wykonujących duże projekty na zlecenie największych agencji badawczych na rynku polskim (takich jak MillwardBrown, czy CBOS). Z czasem postanowiliśmy samodzielnie ruszyć z projektem Spiszeto.pl!

Ponieważ mamy duże doświadczenie możemy zaproponować konkurencyjne ceny. Posiadamy spore zasoby ludzkie, co ułatwia wykonywanie większych i skomplikowanych projektów. Z naszymi współpracownikami rozliczamy się uczciwie, nie proponując im śmiesznych sum za tą ciężką pracę typu 0,0011 zł za znak, co w obecnych warunkach i kosztach życia w Polsce jest wręcz stawką głodową. Jesteśmy rzetelni, transparentni, lojalni i posiadamy wiedzę niezbędną w tej pracy, dlatego możesz nam zaufać.

Transkypcja tesktów - praca z pasją

Tak, pisanie transkrypcji jest naszym sposobem na życie, ale przede wszystkim jest naszą pasją. Lubimy to co robimy i dzięki temu możesz liczyć na to, że wykonamy wszystko rzetelnie i profesjonalnie.

Skontaktuj się z nami, zleć nam zadanie nie do wykonania dla innych, a na pewno się nie zawiedziesz. Każdy z nas Spiszeto dla Ciebie.

Pozdrawiamy

Zapraszamy do współpracy